Ruben

Hoofdzetel

Covida vzw
Capucienenstraat 23
B-3680 Maaseik
Ondernemingsnummer: BE0410 422 737

+32 89 30 15 00
info@covida.be

Contactgegevens van onze units en directie



Siemkensheuvel

Bokkerijdersweg 20
3680 Maaseik

089 41 02 00
siemkensheuvel@covida.be

Intakeverantwoordelijke
Miranda Lenders - 089 41 02 15 - miranda.lenders@covida.be (Mobiel-Ambulante Begeleiding)

Sociale dienst
Ruth De Kesel - 089 41 02 37 - ruth.dekesel@covida.be (Schoolaanvullende dagopvang +13)
Sandra Vranken - 089 41 02 17 - sandra.vranken@covida.be (Schoolaanvullende dagopvang -13)
Katleen Claessens - 089 41 02 39 - katleen.claessens@covida.be (Schoolvervangende dagopvang)
Lien Vankerkom - 089 41 02 44 - lien.vankerkom@covida.be (Schoolvervangende dagopvang)
Kim Cardeynaels - 089 41 02 03 - kim.cardeynaels@covida.be (Multifunctioneel Centrum - meisjesafdeling)
Anke Menten - 089 41 02 04 - anke.menten@covida.be (Multifunctioneel Centrum - jongensafdeling)
Lien Vankerkom - 089 41 02 44 - lien.vankerkom@covida.be (Multifunctioneel Centrum - jongensafdeling)
Tine Wuytens - 089 41 02 07 - tine.wuytens@covida.be (Multifunctioneel Centrum - kinderafdeling)
Miranda Lenders - 089 41 02 15 - miranda.lenders@covida.be (Mobiel-Ambulante Begeleiding)

Teamcoördinator dagopvang
Philip Pareyn - 089 41 02 02 - philip.pareyn@covida.be (kinderafdeling + Klim-Op)
Nicole Hendrikx - 089 41 02 08 - nicole.hendrikx@covida.be (meisjesafdeling + De Bolster)
Francine Lamberigts - 089 41 02 13 - francine.lamberigts@covida.be (De Schommel)

Teamcoördinator verblijf
André Peeters - 089 41 02 05 - andre.peeters@covida.be (jongensafdeling)
Philip Pareyn - 089 41 02 02 - philip.pareyn@covida.be (kinderafdeling)
Nicole Hendrikx - 089 41 02 08 - nicole.hendrikx@covida.be (meisjesafdeling)

Teamcoördinator Mobiel-Ambulante Begeleiding
Miranda Lenders - 089 41 02 15 - miranda.lenders@covida.be (Mobiel-Ambulante Begeleiding)

Unitdirecteur
Rita Roosen - 089 41 02 10 - rita.roosen@covida.be


Drie Linden

Arbeidsstraat 72
3600 Genk

089 84 95 10
drielinden@covida.be

Intakeverantwoordelijke
Vicky Maes - 089 84 95 08 - vicky.maes@covida.be

Sociale dienst
Griet Swerts - 089 84 95 17 - griet.swerts@covida.be

Teamcoördinator dagondersteuning
Bernard Deckers - 089 84 95 12 - bernard.deckers@covida.be

Teamcoördinator woonondersteuning
Anja Hermans - 089 84 95 11 - anja.hermans@covida.be (wooncentrum)
Eddy Dexters - 089 84 95 16 - eddy.dexters@covida.be (kleinschalige woonvormen)

Teamcoördinator individuele ondersteuning
Eddy Dexters - 089 84 95 16 - eddy.dexters@covida.be

Unitdirecteur
Stefan Mockers - 089 84 95 13 - stefan.mockers@covida.be



Het Roer

Kramerslaan 3
3500 Hasselt

011 26 09 20
hetroer@covida.be

Intakeverantwoordelijke
Gwendolyn Lemmens - 011 26 09 28 - gwendolyn.lemmens@covida.be

Sociale dienst
Anny Lemmens - 011 21 17 66 - anny.lemmens@covida.be
Gwendolyn Lemmens - 011 26 09 28 - gwendolyn.lemmens@covida.be

Teamcoördinator dagondersteuning
Sabine Neutelaers - 011 14 01 53 - sabine.neutelaers@covida.be (dagcentrum Aktiva)
Cindy Bielen - 011 26 09 29 - cindy.bielen@covida.be (dagcentrum Het Roer)

Teamcoördinator woonondersteuning
Anja Liebens - 011 26 09 30 - anja.liebens@covida.be (wooncentra De Wikke & De Hoppe)
Ilse Gielen - 011 26 09 24 - ilse.gielen@covida.be (wooncentra De Zegge & De Mare)
Dirk Curinckx - 011 14 01 54 - dirk.curinckx@covida.be (wooncentrum Zonnedauw)
José Moonen - 011 14 01 59 - jose.moonen@covida.be (kleinschalige woonvormen)
Sandra Frederix - 011 14 01 55 – sandra.frederix@covida.be (wooncentrum De Graeve)

Teamcoördinator individuele ondersteuning
Cindy Bielen - 011 26 09 29 - cindy.bielen@covida.be

Unitdirecteur
Heidi Marchal - 011 26 09 27 - heidi.marchal@covida.be



Oostheuvel

Iers Kruisstraat 54
3770 Riemst (Lafelt)

012 45 12 91
oostheuvel@covida.be

Intakeverantwoordelijke
Kristel Lambrechts - 012 45 12 91 - kristel.lambrechts@covida.be

Sociale dienst
Tiny Vandewaerde - 012 45 12 91 - tiny.vandewaerde@covida.be

Teamcoördinator dagondersteunin
Peggy Colen - 012 45 12 91 - peggy.colen@covida.be (dagcentrum)
Nicole Gerards - 012 45 12 91 - nicole.gerards@covida.be (arbeidscentrum)
Guy Goffin - 012 23 43 85 - guy.goffin@covida.be (Hoge Dries)

Teamcoördinator woonondersteuning
Kim Vangelabbeek - 012 45 12 91 - kim.vangelabbeek@covida.be (wooncentrum)
Kim Hendrikx - 012 45 12 91 - kim.hendrikx@covida.be (seniorie)
Guy Goffin - 012 23 43 85 - guy.goffin@covida.be (Hoge Dries)

Unitdirecteur
Marie-Louise Thomas - 012 45 12 91 - marie-louise.thomas@covida.be


De Kade

Capucienenstraat 23
3680 Maaseik

089 41 03 00
dekade@covida.be

Intakeverantwoordelijke
Kris Ceyssens - 089 48 08 05 - kris.ceyssens@covida.be

Sociale dienst
Marijke Brodala - 089 41 03 15 - marijke.brodala@covida.be
Karen Stinkens - 089 41 03 03 - karen.stinkens@covida.be

Teamcoördinator dagondersteuning
Gunilde Celis - 089 41 03 14 - gunilde.celis@covida.be (dagcentrum De Giek)
Christine Schroijen - 089 41 03 02 - christine.schroijen@covida.be (dagcentrum De Graaf)

Teamcoördinator woonondersteuning
Gunilde Celis - 089 41 03 14 - gunilde.celis@covida.be (Ter Eycke)
Anouck Vangehugten - 089 62 37 01 - anouck.vangehugten@covida.be (De Overstap)
Goelle Fiddelaers - 089 41 03 05 - goelle.fiddelaers@covida.be (Ter Lee, De Uitkijk, Ter Wilge)
Christine Schroijen - 089 41 03 02 - christine.schroijen@covida.be (Ter Olme)

Teamcoördinator individuele ondersteuning
Anouck Vangehugten - 089 62 37 01 - anouck.vangehugten@covida.be
Gunilde Celis - 089 41 03 14 - gunilde.celis@covida.be

Unitdirecteur
Willy Wevers - 089 41 03 10 - willy.wevers@covida.be


Open Kans

Passtraat 1A
3960 Bree

089 48 08 00
openkans@covida.be

Intakeverantwoordelijke
Kris Ceyssens - 089 48 08 05 - kris.ceyssens@covida.be

Sociale dienst
Cindy Baeten - 089 48 08 04 - cindy.baeten@covida.be

Teamcoördinator dagondersteuning
Toon Schreurs - 089 48 08 02 - toon.schreurs@covida.be

Teamcoördinator woonondersteuning
Hilde Vanden Ecker - 089 48 08 15 - hilde.vandenecker@covida.be (De Horizon, De Opstap, De Spil)
Toon Schreurs - 089 48 08 02 - toon.schreurs@covida.be (De Oase, De Poort, De Pas)

Teamcoördinator individuele ondersteuning
Hilde Vanden Ecker - 089 48 08 15 - hilde.vandenecker@covida.be

Jobcoach
Kim Saelmans - kim.saelmans@covida.be

Unitdirecteur
Johan Dedroog - 089 48 08 00 - johan.dedroog@covida.be


Directie

Algemeen directeur Ann Willen - 011 21 17 66 - 089 30 15 02 - ann.willen@covida.be
Directeur strategie en innovatie Nadia Stoces - 011 14 01 37 - nadia.stoces@covida.be
Facilitair directeur Huberte Terwingen - 011 14 01 39 - huberte.terwingen@covida.be
Financieel directeur Marc Minten - 011 14 01 24 - marc.minten@covida.be
HR-directeur Paul Scheelen - 011 14 01 26 - paul.scheelen@covida.be
Directeur logistiek Jos Clijsters - 089 30 15 04 - jos.clijsters@covida.be
Directeur administratie Guido Vanpaeschen - 089 30 15 03 - guido.vanpaeschen@covida.be